درباره لابیاپلاستی با لیزر چه می دانید؟

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

امروز بسیاری از افراد به ویژه بانوان تمایل دارند برای زیبا کردن نواحی مختلف جسم خود، از عمل های زیبایی استفاده کنند، که علاوه بر کاربردی بودن می ‌توانند جنبه درمانی هم داشته باشند. یکی از عمل هایی که امروز مورد توجه بانوان زیادی قرار گرفته است، عمل لابیاپلاستی می باشد.

لابیاپلاستی با لیزر، طبق اصول خاصی انجام میشود، به گونه‌ ای که همه عوارض و مشکلات جانبی آن را به صفر خواهند رساند.

توجه داشته باشید که عمل لابیا پلاستی با لیزر برای برخی از افراد تنها جنبه زیبایی ندارد، و می ‌تواند یکی از مهمترین عمل ها برای سلامت آنها به شمار آید.

لابیاپلاستی با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

امروزه افراد زیادی اقدام به انجام لابیاپلاستی با لیزر می کنند، اما در صورتی که، شرایط ذکر شده توسط پزشک را دارا باشند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که چه کسانی می توانند لابیا پلاستی با لیزر را به طور کامل انجام دهند.

قطعا کسانی که از عدم تقارن لابیا احساس ناراحتی می کنند و یا لابیا بزرگ و نا زیبا دارند می توانند این عمل را انجام دهند.

وجود چنین شرایطی ممکن است باعث بروز مشکلات متعدد گردد، از طرف دیگر ممکن است بارداری و زایمان عاملی برای بزرگ شدن قسمت های مختلف واژن باشند، که افراد تمایل دارند برای زیباتر کردن واژن، عمل‌ های زیبایی کم خطری مانند لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهند.

اگر شما بتوانید لابیاپلاستی با لیزر را در مراکز معتبر و توسط پزشکان و متخصصان انجام دهید، قطعا می توانید به نتیجه دلخواه برسید، بدون آنکه هیچ گونه عوارضی را متحمل شوید.

مراقبت های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

شاید برایتان جالب باشد بدانید که انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر برای همه خانم ها امکان پذیر است.

این فرآیند محدودیت سنی ندارد و شما می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل، برای انجام لابیاپلاستی با لیزر به متخصصان و پزشکان مربوطه مراجعه نمایید.

همواره پیش از انجام لابیا پلاستی با لیزر و بعد از انجام این فرآیند باید مراقبت های مربوطه را انجام دهید، تا بتوانید خطرات احتمالی را تا حد مطلوب کاهش داده و طی مدت زمان کوتاه نتیجه دلخواهتان را کسب نمایید.

با وجود لیزر های متعدد و پیشرفته ای که امروزه در بازار وجود دارد، کلیه متقاضیان انجام لابیاپلاستی با لیزر می‌ توانند اطمینان داشته باشند که لابیاپلاستی با لیزر، با کمترین خطر و آسیب به انجام خواهد رسید.

همواره باید مراقبت های پس از لابیاپلاستی با لیزر را به درستی انجام دهید.

استراحت تا چند روز به صورت پیوسته بعد از انجام این عمل می‌ تواند به بهبود شما کمک شایانی نماید.

توجه داشته باشید که هرگونه سوزش و خارش می تواند ناشی از انجام فرایند لیزر باشد، که کاملاً طبیعی بوده و با مراقبت‌ های درست می توانید آنها را نیز برطرف سازید.

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که پس از انجام لابیاپلاستی با لیزر، با تغذیه مناسب به بهبود زخم خود کمک کنید تا بتوانید هر چه سریع تر نتیجه دلخواه را کسب نمایید.

مصرف آنتی بیوتیک های ذکر شده توسط دکتر واستفاده از ویتامین c می ‌تواند در بهبود زخم‌ های شما تاثیر گذار باشد.

توجه داشته باشید که هرگز از لباس زیر و شلوار های تنگ برای مدت زمان معین شده استفاده نکنید، زیرا می‌ توانند خطرات و آسیب های متعددی را به همراه داشته باشند.

برای لابیاپلاستی بیهوشی بهتر است یا بی حسی؟

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

اگر قصد انجام لابیاپلاستی با لیز را دارید، به شما توصیه می ‌کنیم که پیش از انجام این فرآیند اطلاعات کاملی را در مورد این عمل کسب نمایید، تا بتوانید هنگام تصمیم گیری از دانسته ‌های خود استفاده نمایید.

یکی از مهمترین فوایدی که انجام لابیاپلاستی با لیزر برای متقاضیان دارد، این است که این فرایند نیاز به بیهوشی نخواهد داشت و با بی حسی موضعی عمل به درستی انجام خواهد شد.

بیهوشی می تواند عوارض جانبی و درازمدتی برای شما به همراه داشته باشد، اما با وجود بی حسی های موضعی عوارض بیهوشی را تجربه نخواهید کرد.

آیا لابیا پلاستی با لیزر جنبه درمانی دارد؟

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

لازم است بدانید که عمل لابیاپلاستی با لیزر در تعداد محدود به عنوان عمل زیبایی انجام میشود.

برخی افراد ممکن است در ناحیه واژن دچار مشکلات متعدد باشند که می توانند با عمل لابیاپلاستی با لیزر به راحتی مشکل خود را برطرف سازند.

لابیاپلاستی با لیزر فقط جنبه زیبایی ندارد و برخی افراد ممکن است به دلیل عدم تقارن لابیا های خود، در ادرار کردن مشکلاتی داشته باشند و یا بر اثر نا متقارن بودن و یا بزرگ بودن لابیا ها هنگام نشستن و یا پوشیدن لباس های تنگ احساس درد و ناراحتی داشته باشند.

این افراد می ‌توانند با مراجعه به مراکز معتبر و پزشکان و متخصصان مربوطه، فرآیند لابیاپلاستی با لیزرهای به روز را انجام دهند و طی چند جلسه کوتاه و مراقبت های لازم آنچه را که مد نظر دارند کسب نمایند.

تاثیر لابیاپلاستی با لیزر بر رابطه جنسی

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

یکی از بزرگترین دغدغه های بشر از گذشته تاکنون رفع نقص های جسمانی بوده است.

امروزه با وجود لیزر های متعددی که در بازار وجود دارند، افراد می ‌توانند با کمترین خطر مشکلات جسمانی خود را برطرف کرده و از زیبایی خود لذت ببرند.

زیبایی تنها در چهره افراد نیست، بلکه بسیاری از خانم ها و آقایان تمایل دارند تا زیبایی را در دیگر نواحی جسمانی خود داشته باشند و البته تمایل دارند تا با کمترین خطر و کمترین هزینه بتوانند هرگونه نقص را از بین ببرند.

بسیاری از بانوان به صورت ارثی، با گذر زمان و انجام فرآیند بارداری و زایمان دچار برخی مشکلاتی در ناحیه واژن میشوند که می توانند با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته نواقص به وجود آمده را برطرف سازند.

بسیاری از پزشکان معتقدند که انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر مستقیما تاثیری بر رابطه جنسی نخواهد داشت، البته این امر ربطی به شرایط فیزیکی افراد ندارد و اگر رابطه جنسی و عاطفی بهتری را در پیش داشته باشند، نشات گرفته از اعتماد به نفس و حس بهتر اشخاص نسبت به فیزیک خود خواهد بود.

برای انجام لابیاپلاستی به کدام پزشک و به چه مراکزی باید مراجعه کرد؟

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

امروزه بسیاری از افراد با داشتن آگاهی و علم کامل می‌ دانند که اگر نیازمند تغییرات جسمانی و یا انجام عمل‌ های زیبایی هستند، باید به مراکز معتبر و شناخته شده مراجعه کنند، زیرا بروز هرگونه آسیب می تواند تا مدت زمان طولانی برای آنها پشیمان داشته باشد و ممکن است سلامت خود را از دست بدهند.

به شما توصیه می‌ کنیم که برای معاینه اولیه و تشخیص انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر، به پزشک زنان و متخصصانی مراجعه کنید که در انجام این فرایند تبحر کافی را داشته باشند.

شما می توانید با مراجعه به مراکز مربوطه و متخصصان، نحوه انجام لابیاپلاستی را جویا شده و آنچه را که مدنظر دارید با کمترین خطر به دست آورید.

اجرای روش های اصولی باعث می‌ شود تا انجام فرآیند لابیاپلاستی با لیزر با سهولت بیشتری همراه باشد.

قطعاً لیزر می تواند در کاهش درد و کاهش خونریزی تاثیر شگفت انگیزی داشته باشد، به همین دلیل است که متقاضیان زیادی برای انجام لابیاپلاستی با لیزر به مراکز مربوطه مراجعه می ‌کنند.

آیا وجود لابیا بزرگ می تواند باعث بروز آسیب ها و عفونت نواحی مختلف شود؟

لابیاپلاستی با لیزر
لابیاپلاستی با لیزر

بسیاری از مراجعانی که برای انجام لابیاپلاستی با لیزر به مراکز مربوطه مراجعه می ‌کنند، با مشکلاتی همچون عفونت‌ ها، قارچ ها و بیماری های زنانه سر و کار داشته اند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که لابیا‌ های بزرگ به خودی خود هیچ گونه مشکلی برای افراد به وجود نمی ‌آورند، اما ممکن است عاملی برای بروز بیماری ‌های خطرناک باشند.

اگر لابیا‌ های بزرگ درمان نشوند، می ‌توانند عامل بر بروز هر گونه عفونت و قارچ های زنانه باشند، زیرا به واسطه آنها میکروب ها و آلودگی ها وارد واژن شده و می‌ توانند خطرات جدی برای محیط واژن و رحم را به همراه داشته باشند.

لابیاپلاستی با لیزر تنها جنبه زیبایی ندارد، بلکه گاهی می تواند بر درمان عفونت واژن و مشکلات زنانه موثر واقع گردد.

بهتر است برای معاینات سالانه به پزشک زنان مراجعه کرده و هرگونه نقص و مشکل مربوط به واژن را با آنها در میان بگذارید، زیرا آنها می ‌توانند با راهکارهای ساده مانند لابیاپلاستی با لیزر مشکلات شما را طی مدت زمان کوتاه و با هزینه کم برطرف سازند.

روش های جراحی لابیاپلاستی

یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در بین بانوان لابیاپلاستی می باشد.

همواره باید بدانید که هر گونه نقص در نواحی مختلف بدن و فرمی نازیبا می تواند عاملی برای بروز برخی آسیب ها و مشکلات جسمانی باشد که از جمله آنها می‌ توان به لابیاهای بزرگ و نا زیبا در ناحیه واژن اشاره کرد.

دلایل مختلفی وجود دارد که می‌ تواند عامل اصلی بزرگ شدن لابیاها باشد و زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار داده و باعث نازیبا شدن آنها شود.

از مهمترین دلایل تغییر شکل لابیا ها می‌ توان به انجام زایمان طبیعی، افزایش سن، رژیم های لاغری فشرده و عوامل ژنتیکی اشاره کرد.

در هر صورت باید بدانید که روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمترین عارضه فرایند لابیاپلاستی را انجام داده و ناحیه واژن را زیباتر کنید و هر گونه نقص را نیز به راحتی برطرف سازید.

روش‌ های مختلفی برای جراحی لابیاپلاستی وجود دارد که از کاربردی ترین آنها می توان به لیزر درمانی اشاره کرد، البته ناگفته نماند که از زمان های قدیم تا کنون جراحی لابیاپلاستی جزء روش های شایع و کاملا تایید شده بوده که به واسطه جراحان و متخصصان کاربلد انجام می شد.

معمولاً متخصصان برای درمان و برداشتن لابیا های بزرگ از روش جراحی‌ استفاده می‌ کنند که بسیار آسان بوده و دوره نقاهت کوتاهی دارد.

جراحی لابیاپلاستی امروزه روشی مرسوم در بین پزشکان و متخصصان است که طی این فرآیند متخصصان لابیا های اضافه و بیرون زده را با استفاده از جراحی برداشت کرده و بخیه های جزئی بر منطقه مورد نظر قرار می‌ دهند، که فرد باید با مراقبت های کامل به بهبود زخم خود کمک کرده تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

اما از دیگر روش های مطمئن و البته کاربردی برای لابیاپلاستی، می توان به لیزر درمان اشاره کرد.

وجود لیزر های پیشرفته و کاربردی باعث میشود تا دیگر نیازی به جراحی نباشد و این عمل به صورت کم تهاجم انجام خواهد شد.

مسئله مهمی که در فرایند لابیاپلاستی باید بدانید این است که اگر برای معاینه و چکاپ های اولیه به متخصص مراجعه کنید پزشک تشخیص می دهد کدام روش برای شما مناسب تر است.

اگر لابیاپلاستی با شیوه های درست انجام شود، از بروز عفونت جلوگیری کرده و فرد احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت، البته روابط جنسی کیفیت بالاتری را به دست می‌ آورند.

در هر صورت فرقی نمی کند که لابیاپلاستی با چه شیوه ای انجام شود اما اینکه چگونه و با چه روشی انجام شود نکته بسیار مهمی خواهد بود.

از آنجا که لابیاپلاستی در شمار عمل های زیبایی قرار می گیرد ممکن است برخی از افراد تصور کنند که فرایندی بسیار سخت و سنگین است و یا احتمال آسیب در آن بسیار زیاد است، اما این عمل بسیار راحت بوده و اگر با لیزر هم انجام شود قطعاً کمترین میزان درد و آسیب را برای افراد به همراه خواهد داشت.

بهتر است برای جراحی لابیاپلاستی به پزشکان و متخصصان ماهر مراجعه کنید تا با توجه به میزان عارضه شما روش مناسب را برایتان انتخاب کرده و شیوه های درست لابیاپلاستی را به انجام برسانند.

البته لابیاپلاستی تنها جنبه زیبایی نداشته و برای بسیاری از افراد می‌ تواند نوعی درمان قطعی باشد.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر فرنوش کاشانی

پیج اینستاگرام دکتر فرنوش کاشانی

کانال آپارات دکتر فرنوش کاشانی

کانال نماشا دکتر فرنوش کاشانی

———————————————————–