عمل زیبایی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس
عمل زیبایی کلیتوریس

یکی از عمل های زیبایی که افراد زیادی از آن استفاده می کنند و در قسمت های تناسلی استفاده از آن می شود. عمل زیبایی کلیتوریس است.

ناحیه تناسلی از دو قسمت خارجی و داخلی ساخته شده است که قسمت بیرونی دستگاه تناسلی از کلیتوریس لابیا مینور و لابیا ماژور ساخته شده است.

لابیا ماژور گوشت مانند است و محل رشد موهای دستگاه تناسلی است و لابیا مینور قسمت کوچک دستگاه تناسلی است که جراحی بر روی آن انجام می گیرد.

لابیا ها به هم وصل هستند و با استفاده از کلیتوریس به هم متصل شد است و به نام کلیتوریس شناخته می شود.

این ناحیه تنها در ۳۵ تا ۷۰ درصد زنان باعث ارضای جنسی آنها می‌گردد و نقش بسیار مهمی دارد به علاوه به علل مختلف بستگی دارد و از بروز مشکلات مختلف جلوگیری می کند. این عمل باعث می شود که فرد در حین رابطه جنسی به ارگاسم برسد.

اگر پوستهای اضافی بر روی آن وجود داشت باعث می‌شود که فرد به ارگاسم نرسد. بنابراین علاوه بر اینکه باعث ارگاسم‌ نرسیدن فرد می‌شود.

باعث می‌شود که ظاهر زیبایی به دستگاه تناسلی ندهد و فرد باید مشکلات نظافتی را رعایت کنند جراحی کلیتوریس و لابیاپلاستی با هم معمولاً انجام می گیرد بیشتر افراد تمایلی به جراحی ندارند اما بخش بسیار مهمی از رابطه جنسی را درمان میکند.

مهمترین دلیل انجام عمل هودکتومی و کلیتوریس

خانم هایی که تمایل به انجام جراحی ‌های کلیتوریس دارند و به دنبال اهداف خیلی خاصی هستند از جمله مهمترین دلیلی که برای انجام این روش اقدام می‌کند می‌تواند بهبود کیفیت روابط جنسی شان باشد.

  • رسیدن به رابطه جنسی بدون درد
  • آسان شدن استفاده از لباس های تنگ و پوشیدن آنها
  • بهبود سرعت و کیفیت زندگی
  • زیبایی  بیش تر در قسمت تناسلی

همچنین بالا رفتن اعتماد به نفس آن ها می باشد به طور کلی هر فردی  که این عمل را انجام می دهد.

در ناحیه کلیتوریس آن قرار دارد برداشته می‌شود و سر می شود تعویض و زیبایی سازگاری بیش تری در قسمت تناسلی آن را ایجاد شود که در ناحیه‌ای که در بدنه آن بزرگ شده است منجر می شود و در زمان ورزش کردن احساس لباس های راحتی پیدا کند.

تمرین بیشتری برای انجام این جراحی زیبایی دارند معمولاً در جاهایی که مشکلاتی است که پوشیدن لباسهای دارد کاندیدای مناسبی برای این روش از خانم هایی که با کاهش  لذت جنسی در زمان برقراری رابطه جنسی مواجه شده اند.

خانم هایی که در زمان تحریک جنسی و رسیدن به ارگاسم دشواری در آنها دیده می شود خانم هایی که به لحاظ ظاهری از شکل کلیتوریس ناحیه تناسلی خود ناراضی هستند کارتون های بسیار مناسبی برای انجام این عمل می باشد.

بعد از انجام عمل زیبایی کلیتوریس ممکن است درد ایجاد شود که حالت کاملا طبیعی  دارد زمانی که بی حسی است از بین می رود درد آغاز می شود.

ولی این درد با استفاده از یک مسکن بسیار ساده آرام می شود و فرد احساس بدی پیدا نخواهد کرد فقط باید یک مراقبت های لازم به جهت بهبود و بهبود نتیجه عمل انجام بدهد. عمل زیبایی کلیتوریس از جمله عمل های بسیار راحت و سرپایی است.

مدت زمان انجام عمل کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس
عمل زیبایی کلیتوریس

مدت زمان جراحی خود یا کلیتوریس به عوامل زیادی بستگی دارد و بعد از آن به صورت نیم ساعت طول می کشد.

این عمل معمولاً با عمل های زیبای دیگر صورت می‌گیرد و این ناحیه که بر روی آن عمل صورت می‌گیرد بسیار حساس است و به زمان بیشتری نیاز دارد به طور معمول عمل لابیاپلاستی و هودکتومی با هم صورت می‌گیرد و باعث زیباسازی همزمان دستگاه تناسلی بانو می‌شود بنابراین بهتر است در داخل ناحیه داخلی تناسلی این عمل‌ها صورت بگیرد.

معمولاً با استفاده از تزریق چربی به داخل لابیا های مختلف انجام می‌گیرد و باعث زیبا سازی بیشتر و بیشتر شدن میل جنسی افراد است.

اکثر افرادی که با پوست های ضخیم در قسمت تناسلی مواجه هستند این عمل برای آنها انجام می گیرد بنابراین نوع عمل بستگی به پوست و مو های زائد خود فرد دارد.

بسیاری از بیماری ها در این قسمت وجود دارد و به دلیل اینکه به آنها رسیدگی می شود باعث می شود که آنها از بین برود و میل جنسی افراد کاهش یابد. یکی از عمل های بسیار سخت به حساب می آید و باید زیر نظر پزشک متخصص صورت بگیرند و فرد به راحتی آن را انجام دهد.

عمل کلیتوریس چیست

عمل زیبایی کلیتوریس چیست؟
عمل زیبایی کلیتوریس

یکی از عمل های زیبایی است که به شیوه های مختلف انجام می‌گیرد و به از بین بردن چین و چروک های اضافه کلاهک کلیتوریس انجام میگردد.

پوستی که در این قسمت وجود دارد و اضافه از برمی‌دارند همچنین عمل موجب ایجاد و برجستگی زیادی در قسمت تناسلی میگردد که باعث می‌شود تعادل و توازن در قسمت تناسلی افزایش یابد در اکثر خانمها اندازه یک کلیتوریس بزرگ است در برخی از خانم ها اندازه کلیتوریس کوچک است.

بنابراین خانم ها با انجام فعالیت هایی مثل شنا، پوشیدن لباس‌های کوچک و تنگ ورزش کردن رابطه جنسی و غیره با ناراحتی روبرو می شود.

عمل زیبای کلیتریوس باعث می‌شود که توازن و زیبایی در قسمت تناسلی چندان برابر شود و بیشتر و سریعتر به لذت جنسی برسانید همچنین میزان رسیدن سریع تر به ارگاسم و در حین رابطه جنسی بسیار راحت است.

زیبایی ظاهر باعث می‌شود که میل جنسی طرف مقابل بیشتر شود و لذت بیشتری از مقاربت ببرید.

همچنین دیگر احساس درد در پوشیدن لباس های تنگ و در حین دوچرخه سواری نمیکنید.

این عمل زیر نظر پزشک متخصص صورت می گیرد و افراد بسیاری به دنبال استفاده از آن هستند افراد و بانوان که به زیبایی ظاهری خود و همچنین رسیدن و لذت بردن طرف مقابل برایشان مهم است و به آن اهمیت می دهند.

این عمل را انجام می دهند این عمل امروزه یکی از عمل های زیبای بسیار مهم در جهان به حساب می‌آید.

عمل هودکتومی چیست؟

عمل هودکتومی چیست؟
عمل هودکتومی

عمله هودکتومی به عمل می‌گوید که قسمت‌های بزرگ آلت تناسلی بانوان را از بین می‌برد و باعث می‌شود که به ارگاسم رسیدن آنها چندین برابر شود اگر کلاهک آنها به اندازه باشد باعث بالا رفتن کیفیت رابطه جنسی میگردد.

همچنین اگر کلاهک آن بسیار بزرگ باشد باعث از بین رفتن لذت جنسی می شود و اعتمادبه‌نفس بانو کمتر می‌شود.

عوامل مختلفی بر روی آن اثر می‌گذارد از جمله افزایش سن، ژنتیک، حاملگی های متعدد و پیوسته یا یائسگی های زودرس عواملی است که کلیتوریس را بزرگ ‌میکند.

این عمل یکی از عمل های است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند و باعث بهتر شدن زندگی زناشویی آنها می شود.

کلیتوریس بافتی پوشاننده است و هدف بسیار مهمی دارد و باعث از بین رفتن خشکی واژن می شود معمولاً بسیار ضخیم است.

هدف عمل کلیتوریس و هودکتومی

کلیتوریس
کلیتوریس

هدف عمل کلیتوریس و هودکتومی کمی بالا بردن میل جنسی و افزایش ارگاسم در بانوان است. این عمل به منظور زیباسازی دستگاه تناسلی انجام می گردد و باز می شود که افراد زیادی از این عمل استفاده کنند.

همچنین عمل کلیتوریس باعث می‌شود که قسمت ژینتال افزایش یابد و باعث تحریک شدن بسیاری از بانوان گردد.

افرادی که از رابطه جنسی لذت نمی برند بهتر است این عمل را انجام دهند زیرا باعث درمان قسمت واژینال می‌شود و ضخامت پوسته و کلاهک آن تغییر می کند و باعث زیبایی آنها میگردد.

همچنین جراحی جز عمل های سرپایی است که هم می‌توان آن را در مطب انجام داد و هم می‌توان آن را در بیمارستان بنابراین افراد با توجه به درخواست خودشان تعیین می‌کنند که این عمل را چگونه انجام دهند.

عمل کلیتوریس یکی از عمل های سخت در بین عمل های زیبایی است. کسانی که از تورم و عفونت های شدید در قسمت کلیتوریس رنج می‌برند معمولاً از این عمل استفاده می‌کند.

افرادی که می‌خواهند درد کمتری را هنگام رابطه جنسی و دخول تجربه کنند بهتر است از این عمل استفاده کنند. همچنین افرادی که می‌خواهند ظاهری زیبا در قسمت تناسلی داشته باشند و افرادی که از پوشیدن لباس های تنگ و کوتاه رنج می برند.

با استفاده از این عمل بهتر می‌توانند از این لباس ها استفاده کننند.

بنابراین افرادی که می‌خواهند بهداشت را رعایت کنند و برایشان مهم است که از عفونت و بیماری های قارچی جلوگیری شود از عمل هودکتومی استفاده می کنند زیرا باعث از بین بردن انواع قارچ و باکتری می شود.

سن مناسب برای عمل کلیتوریس

کلیتوریسسن این عمل معمولاً بالای ۱۸ سال است. لابیا ها به دلیل اینکه در سنین بلوغ تا ۱۸ سالگی رشد میکند و هورمون‌های  را ایجاد می‌کند باعث می‌شود که افراد زیادی از این عمل از سن ۱۸ سال به بالا استفاده کننند.

دخترانی که می‌خواهند عمل لابیاپلاستی یا هودکتومی را انجام دهند بهتر است صبر کنند تا سن آنها به ۱۸ سال برسد.

در این زمان لابیاها رشد زیادی انجام می‌گیرد و باعث تغییر در قسمت تناسلی خود می شود. دخترانی که هنوز دوران بلوغ آنها کامل نشده است جراحی بر روی آنها صورت نمی‌گیرد بنابراین این عمل در مواقع ضروری اگر قسمت تناسلی دچار پارگی فرورفتگی و زخم باشد صورت میگیرد.

این عمل توسط پزشکان متخصص صورت می‌گیرد و نظر پزشک فقط در مواقع اضطراری و مهم که سلامت فرد و خطر افتاده است.

این عمل در سن ۱۸ سالگی زیر ۱۸ سالگی رخ میدهد ولی اکثر عمل هایی که فقط به خاطر زیباسازی قسمت تناسلی هستند بالای ۱۸ سالگی قابل انجام هستند.

 فواید عمل کلیتوریس

کلیتوریس
کلیتوریس

عمل کلیتوریس انواع و اقسام مختلفی دارد و افراد زیادی به دنبال استفاده از آن هستند که این فواید باعث شده است که افراد تن به این جراحی دهند.

از جمله فواید و مزایای عمل هودکتومی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

از بین بردن زشتی و نابهنجاری و اشکال مختلف در هنگام رسیدن به ارگاسم و زیباسازی ظاهری ناحیه تناسلی بیشتر شدن تحریک در هنگام رابطه جنسی و بالا رفتن لذت جنسی همچنین به ارگاسم رسیدن سریع فرد در افزایش بدون درد و افزایش رابطه جنسی و بدون دخول بالا رفتن بهداشت و از بین بردن ضخامت کلاهک و از بین رفتن این ترشحاتی که در این بخش وجود دارد عدم سوزش و کم شدن درد و خارش در قسمت ناحیه تناسلی، بیشتر شدن افزایش اعتماد به نفس به دلیل زیبایی واژن، از بین رفتن خجالت در برابر فرد، مقابل جنسی این عمل باعث می شود که زیبایی اندام جنسی چندین برابر شود.

اگر موها بر روی این قسمت رشد کند باعث تحریک کردن فرد حین رابطه جنسی می گردد و باعث می شود که میل جنسی در بانوان و آقایان بیشتر شود و تمایل به ادامه رابطه بیشتر می شود.

این عمل یکی از عمل های مهم در بین خانم‌ها است و می‌توان در حین انجام آن چندین عمل را انجام داد مثلا با استفاده از این عمل می توان عمل لابیاپلاستی و عمل پرده بکارت را انجام داد اگرچه این عمل درد در حین جراحی دارد اما بعد از گذشت دو روز تمام این عوامل از بین می‌رود و باعث بیشتر شدن لذت جنسی و افزایش بهتر روابط زناشویی می شود.

بیشتر بانوان که تمایل ندارند رابطه جنسی را در روز بیشتر از یک بار انجام دهند با انجام دادن این عمل تمایل آن‌ها بیشتر می‌گردد.

دلیل انجام عمل کلیتوریس

کلیتوریس
کلیتوریس

عوامل مختلف باعث شده است که از این عمل استفاده شود یکی از این عوامل نارضایتی در اندازه کلیتوریس است. اگر این عامل کوچک یا بزرگ باشد باعث ایجاد فضای بسیار زشت میشود.

از دیگر عواملی که به آن اشاره می توان کرد افزایش و بالا بردن اعتماد به نفس در بانوان هنگام رابطه جنسی است. بهبود رابطه جنسی با استفاده از این عمل بسیار ممکن است.

افرادی که از روابط جنسی رنج می‌برند و با استفاده از این عمل می‌تواند این مشکلات برطرف کنند.

لازم به ذکر است که این باعث پوشیده شدن آلت تناسلی در بانوان می شود و یکی از حساس ترین قسمت ها در نقاط بانوان است که از هزاران هزار رشته عصبی تشکیل شده است که هر کدام از آنها اگر آسیب ببیند باعث از بین رفتن لذت جنسی میگردد.

همچنین در برابر فشار و تمایلات و تماس‌هایی که در آن وجود دارد محافظت می کنند در هنگام دوچرخه سواری و موتور سواری دچار درد در این قسمت می شود.

معمولاً باید از این عمل استفاده کند افرادی که دوچرخه سوار هستند یا مسابقات دو میدانی انجام می‌دهند به مرور زمان کلیتوریس آنها بزرگ می شود و باعث مشکل ناهنجاری می گردد.

بنابراین افراد باید از این عمل‌ها استفاده کند افرادی که یا خیلی زود به ارگاسم میرسند و یا خیلی دیر به ارگاسم میرسد در قسمت کلیتوریس آنها مشکلاتی وجود دارد که باعث می شود که عدم تعادل در ارگاسم داشته باشند.

بنابراین افراد از این عمل استفاده می کند همچنین اگر افرادی که می‌خواهند رابطه جنسی سالم و مفید و سرشار از لذت داشته باشند. از این عمل استفاده می‌کنند یکی از عمل های بسیار مهم در بالا بردن لذت جنسی به حساب می آید. بنابراین اگر شما از این مشکل رنج می‌برید بهتر است که حتماً این عمل را انجام دهید.

عوارض عمل زیبایی کلیتوریس

عوارض عمل زیبایی کلیتوریس
عوارض عمل زیبایی کلیتوریس

عمل کلیتوریس مانند هر عمل دیگری ممکن است عوارض داشته باشد بنابراین افراد قبل از عمل باید با این عوارض مبتلا آگاه باشد و بدون و آگاهی ایشان راجع به این عمل بیشتر کنند که اگر بعد از احمد با مشکلاتی روبرو شدند آنها بتواند به راحتی آن را درمان کند این عمل جز عمل های کم خطر و بی خطر محسوب می‌شود که می‌تواند عوارض کوتاهی داشته باشد.

همچنین از به وجود آمدن مشکلات دائمی جلوگیری می‌کند. عوارضی که ممکن است طی کوتاه مدت فرد با آن مواجه شود عبارت است از:

سوزش: سوزش یکی از عوامل کاملاً طبیعی بعد از عمل است که خیلی زود و به مدت ۷ تا ۱۰ روز برطرف می‌گردد.

تورم ممکن است چند روز و چند ساعت بعد از عمل قسمت واژن و رحم کند. بسته به نوع بزرگ بودن کلیتوریس و انجام عمل با استفاده از مواد مختلف این عمل صورت میگیرد.

تورم ممکن است باعث زشت شدن کلیتوریس شود. اما با گذشت ۱۰ تا ۱۵ روز کلیتوریس شکل زیبایی میگیرد و تورم کاملا از بین میرود.

خارش: خارش در ناحیه تناسلی یکی از عواملی است که معمولاً اتفاق می‌افتد که با استفاده از داروهای مخصوص و پمادهای مخصوص ضد درد از بین می رود.

عفونت: عفونت از جمله موارد بسیار نادر است که معمولاً در بین افرادی که قبلاً به عفونت های قارچی تناسلی ویروسی تب خال های تناسلی مبتلا بودن رخ می دهد عفونت ها معمولاً کوتاه مدت درمان می گردد و اگر به آنها رسیدگی نشود ممکن است اختلالات زیادی را به وجود آورد.

درد: درد بعد از عمل ممکن است به وجود بیاید و تا یک ماه بعد از انجام عمل لابیاپلاستی وجود دارد. بنابراین افراد ممکن است بعد از عمل احساس درد و ناهنجاری کنند.

لابیاپلاستی در بلندمدت عوارض کمی دارد و هیچ گونه عوارضی ندارد اما ممکن است این عوارض از به وجود آمدن داروی بیهوشی به وجود اید و مثلاً فرد به داروی بیهوشی و یا آمپول یا سرمی که برای تزریق حساسیت داشته باشد.

بنابراین عمل باعث متقارن شدن و زیباسازی در قسمت تناسلی زنان می گردد و با خیال راحت می توانید این عمل را انجام دهید.

علت بزرگی کلاهک کلیتوریس

کلاهک کلیتوریس
کلاهک کلیتوریس

عوامل مختلف باعث بزرگ شدن کلاهک کلیتوریس می‌شود از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر افراد زمینه ارثی دارد و به دلیل ژنتیکی کلیتوریس آنها بزرگ است. همچنین گاهی افرادی که به بلوغ میرسد ترشحات و هورمون های استروژن و پروژسترون افراد زیاد می گردد و باعث می‌شود که لابیا مینور بزرگ شود و بافت آن از بین برود.

همچنین مصرف داروهای هورمونی عمل های مختلف افتادن از بلندی، دوچرخه سواری بیش از حد و استفاده از داروهای هورمونی، استفاده از داروهایی که باعث رشد مو در ناحیه ی کلیتوریس می شود باعث می شود که کلاهک کلسترول بزرگ شود و حالت عادی خود را از دست دهد.

همچنین افرادی که زایمان های طبیعی بیش از حد دارد و بالای سه تا زایمان طبیعی انجام می‌دهند می‌توانند به بزرگ شدن کلاهک کلیتوریس مبتلا شود.

افرادی که رابطه جنسی متعدد در روز دارند و رابطه جنسی آنها بیشتر از حد معمول است به این مشکل مبتلا می‌گردند و باعث میشود سایزکلیتوریس آنها افزایش یابد.

اهمیت بزرگی کلیتوریس

اگر کلیتوریس بیش از حد بزرگ باشد باعث به وجود آمدن اختلالات مختلفی می گردد و فرد می‌تواند به راحتی زایمان کند. همچنین احتمال سقط جنین در این افراد بیشتر است افرادی که از بزرگ کلیتوریس رنج می‌برند.

در زندگی زناشویی خود با مشکل روبرو هستند زیرا تمایل زیادی به رابطه جنسی ندارد و باعث می شود که افراد به راحتی نتوانند رابطه جنسی برقرار کنند و رابطه جنسی آنها با درد و خونریزی همراه است.

افرادی که از درد در ناحیه کلیتوریس مبتلا هستند به دلیل بزرگی کلیتوریس نمی‌توانند به راحتی دوچرخه‌سواری کنند و یا از ورزش‌های رزمی استفاده کند.

افرادی که دارای کلیتوریس بزرگ هستند نمی‌توانند لباسهای کوتاه تنگ و بیکینی استفاده کنند زیرا که دستگاه تناسلی آنها در زیر لباس بیرون می اندازد و باعث زشت شدن قسمت تناسلی میشود بنابراین اندازه بودن لایه های مختلف بسیار مهم است.

 فرق کلیتوریس با هودکتومی

کلاهک کلیتوریس
کلاهک کلیتوریس

جراحی یکی از عمل های جراحی زیبایی مخصوص بانوان به حساب می‌آید که باعث بهبود آنها در رابطه جنسی و زیبا ساختن قسمت تناسلی میگردد یک عمل سرپایی این است که کلیتوریس که یکی از حساس ترین قسمت ها در قسمت آلت تناسلی بانوان است و از هزار تا ۱۵۰۰ عصب جنسی ساخته شده است که نقش مهمی در تحریک زنان دارد همچنین بیشتر شدن میل جنسی در بانوان می گردد.

افراد زیاد تمایل به استفاده از این عمل دارد. این عمل یکی از بهترین عمل های افراد به حساب می‌آید کسانی که به دنبال استفاده از بهترین عمل هستند و معمولا از آن استفاده می‌کند.

هودکتومی یکی از عمل هایی است که افراد که قسمت کلیتوریس و قسمت مینور آنها بزرگتر است از آن استفاده می‌کند تفاوت اندکی با هم دارد و در قسمت کلیتوریس عمل جراحی بسیار خشنی به حساب می‌آید.

اما هودکتومی عمل جراحی بیرحمانه ای نیست و میل جنسی را کاهش می دهد. همچنین این عمل در نقاط دیگر و در کشور های دیگری از آن استفاده می کنند و باعث افزایش میل جنسی و بهتر شدن رابطه است و باعث می‌شود که رابطه بهتری بین زن و مرد اتفاق بیفتد.

کلیتوریس با استفاده از جراحی باز صورت می‌گیرد اما هودکتومی با استفاده از جراحی و لیزر استفاده می گردد.

بنابراین عمل هودکتومی یکی از بهترین عمل ها به حساب می آید.

کاهش لذت جنسی با عمل زیبایی کلیتوریس

عده ای فکر می کنند که لابیاپلاستی میل جنسی را کم می‌کند و این عمل را انجام نمی دهند. اما در پاسخ به این سوال باید بگویم که لابیاپلاستی نه‌ تنها میل جنسی را کم نمی‌کند بلکه باعث افزایش میل جنسی در افراد می گردد و افرادی که به دنبال بهتر شدن رابطه جنسی هستند باید از این عمل استفاده کنند.

در لابیاپلاستی به دلیل اینکه پوست اضافه در ناحیه تناسلی جدا می‌شود باعث می گردد که عوامل مختلفی آن را نتوانند تحریک کنند بنابراین بیشتر افراد با استفاده از لابیاپلاستی آن را انجام می‌دهند.

لابیاپلاستی باعث افزایش میل جنسی میگردد و افراد زیادی در دنیا از آن استفاده می‌کنند.

لابیاپلاستی کارایی بسیار زیادی دارد باعث بهبود روابط زناشویی می گردد و افراد زیادی به دنبال استفاده از آن هستند اگر شما به دنبال بهتر شدن رابطه جنسی هستید هستید میتوانید از آن استفاده کنید.

این عمل یکی از بهترین عمل ها برای افزایش میل جنسی است. افراد زیادی از این عمل فقط به دلیل بالا رفتن میل جنسی و ارگاسم رسیدن  به موقع استفاده می کنند بنا براین با خیال راحت این عمل را انجام دهید.

مراقبت های قبل از عمل کلیتوریس

مراقبت های مختلف باید قبل از عمل کلیتریوس انجام گیرد باید از ۱۰ روز قبل با پزشک خود مشورت کنید و زیر نظر پزشک قرص جوشان و همچنین قرص های تقویتی و مواد غذایی تقویت مثل دل و جیگر آجیل انواع بادام انواع سبزیجات را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

بنابراین زیر نظر پزشک بهتر از قرص‌های کم کردن تورم استفاده کنید تا کبودی و تورم بدن شما از بین برود.

همچنین وقتی که تورم از بین برود درد شما کمتر می گردد در صورت امکان چند روز قبل از لابیاپلاستی مرخصی بگیرید و از ورزشهای مختلف استفاده نکنید همچنین سعی کنید ۱۰ روز قبل از این عمل ناحیه واژن را تمیز کنید و اطراف آن را تمیز نمایید خودتان را آماده کنید تا شش هفته بعد از این عمل هیچ رابطه جنسی نباید داشته باشید.

زیرا رابطه جنسی تاثیرات این عمل را از بین می‌برد و باعث تخریب عمل می گردد.

این عمل بسیار پرکاربرد است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. عمل لابیاپلاستی یا عمل کلیتوریس باعث می گردد که بعد از گذشت یک ماه افراد برای رابطه جنسی از شامپوهای مخصوص مقاوم مقاربتی استفاده کنند و همچنین نواحی بهداشتی را کاملا تمیز کند.

مراقبت های بعد از عمل کلیتوریس

عکسهای بعد از عمل کلیتوریس بسیار زیاد است در روز اول بعد از عمل لبهای داخلی آلت تناسلی متورم می‌شود و باعث درد زیاد می‌شود اما قسمت بالای کلیتوریس برجسته می‌شود و واژن به طور کلی تغییر شکل می‌یابد.

بافت موجود در آن کاملا منعطف است و به صورت مختلف کشیده می‌شود همچنین باعث زشت شدن آلت تناسلی میگردد و فرقی نمی‌کند که آلت تناسلی بسیار تغییر کرده است و دچار کبودی و ورم شده است ولی بهتر است نگران نشود.

زیرا بعد از گذشت یک ماه آلت تناسلی بسیار زیبا تر از قبل می گردد در روز اول بهتر است از کمپرس سرد استفاده شود به این صورت که بعد از گذشت ۱۰ دقیقه پشت سر هم روی قسمت پوسیدگی آن را قرار دهید و با استفاده از داروهای ضد تورم در از بین بردن درد و تورم کمک کنید.

استفاده از قرص های مسکن را طبق نظر پزشک مصرف کنید به بیشتر پزشکان استفاده از قرص های استامینوفن و ژلوفن را پیشنهاد می‌کنند. زیرا باعث می‌شود که در کمتر شود و جریان خون بیشتر شود بیشتر افرادی که دچار سوزش شده است.

در روز اول بهتر است کمپرس سرد به منظور کم کردن درد و تورم استفاده کنید به مدت ۲۰ دقیقه تا ۱۵ دقیقه و آن را بر روی قسمت‌های آسیب دیده قرار دهید و قبل از انجام عمل از داروها و ضدعفونی کننده ها انجام دهید بهتر است یا قرص ها را طبق دستور پزشک مو به مو انجام دهید و در اکثر افرادی که دچار سوزش ادرار می‌شود.

هنگامی که اجرا بر روی قسمت‌هایی از بقیه پاشیده می شود باعث درد و ورم می‌شود.

هنگامی که فرد دارای بخیه است بهتر است کمی آب سرد بر روی آن بخیه کنید سپس اقدام به دستشویی کنید هرگز از نوار بهداشتی پدهای بهداشتی و پر روزانه استفاده نکنید زیرا باعث رشد بیشتر باکتریها می شود ضمن اینکه پریودتان عقب بیفتد زیر نظر پزشک از قرص های عقب انداخته شدن پریود استفاده کنید همچنین بهتر است در روزهای اول در خانه بمانید.

اگر تمام مراقبت های قبل و بعد و حین عمل به صورتم به موقع اجرا شود باعث می‌شود که شما آنها از عمل تان احساس قاتل کاملی داشته باشید و بهترین عمل را داشته باشید و هرگز عمل شما برنگردد.