شاید برایتان جالب بدانید که روشی برای جوانسازی واژن وجود دارد ولی امروزه افراد بیش از پیش به زیبایی جسمانی خود اهمیت می دهند و تمایل دارند تا با استفاده از روش های پیشرفته و نوین و حفظ سلامت جسمانی خود عمل های زیبایی را انجام داده و نواقص موجود در جسم خود را برطرف سازند.

با توجه پیشرفت و توسعه علم و وجود دستگاه‌ ها و تجهیزات به روز، افراد می توانند هر گونه نقص در نواحی حساس بدن را به راحتی برطرف سازند.

یکی از عمل های زیبایی که در بین بانوان بسیار محبوب است جوانسازی واژن می باشد.

توجه داشته باشید که کربوکسی تراپی واژن به گونه ای انجام میشود که شما می توانید ظاهر مد نظرتان را به دست آورده، بدون آنکه هیچگونه آسیب و خطری برای شما به همراه داشته باشد.

جوانسازی واژن با استفاده از عمل های مربوطه یا دستگاه های مختلف مانند لیزر های خاص انجام می پذیرد.

جوانسازی واژن به چه معناست؟

به طور کلی جوانسازی واژن در شمار عمل های زیبایی قرار می‌ گیرد. جوانسازی واژن تنها جنبه زیبایی ندارد و می‌ تواند برای درمان بخشی از مشکلات نیز مفید واقع گردد.

افزایش سن و انجام زایمان ‌های طبیعی ممکن است ناحیه واژن را دچار افتادگی کند که ممکن است برای بانوان بسیار ناخوشایند باشد.

به همین دلیل بانوان تمایل دارند تا با استفاده از راه و روش های کاملا ساده و بروز، مشکلات به وجود آمده را برطرف کرده و همواره زیبایی جسمانی خود را بازگردانند.

شما می‌ توانید با استفاده از دستگاه های مختلف مانند لیزر های تخصصی، عدم تقارن را از بین برده و هرگونه قسمت های اضافه واژن را به راحتی مرتفع سازید.

کاندید های جوانسازی پوست

جوانسازی واژنَ
جوانسازی واژنَ

قطعا با افزایش سن ناحیه واژن هم مانند دیگر نواحی بدن دچار تغییرات چشمگیری خواهد شد .ممکن است پوستی ناحیه واژن رنگ تیره تری را نسبت به دیگر نقاط بدن به خود بگیرد، البته وجود زایمان طبیعی نیز بی تاثیر نخواهد بود و می‌تواند باعث تغییر شکل ناحیه واژن شود.

شما می توانید با استفاده از روش های به روز و دستگاه‌ های پیشرفته اقدام به جوانسازی واژن کرده و بافت های اضافه این قسمت را بردارید و شکل دلخواهتان را با پزشک معالج مطرح کنید، و در صورت امکان پزشک می تواند آنچه را که مد نظر دارید برای شما فراهم سازد.

لازم است بدانید که بر اثر افزایش وزن ممکن است ناحیه واژن دچار تغییرات مختلف شود و سلولیت ها نیزدر این ناحیه تجمع پیدا کنند، که شما می توانید با جراحی های مختلف اقدام به جمع سازی واژن کرده و تیرگی، چین چروک و سلولیت های این منطقه را به طور کامل برطرف سازید.

اما تغییر فرم و یا نازیبا شدن ناحیه واژن تنها بر اثر افزایش سن، افزایش وزن و زایمان نخواهد بود.

برخی افراد مایلند تا ناحیه واژن را کمی تغییر دهند. شما می توانید با استفاده از تزریق ژل های کاملاً استاندارد و مجاز ناحیه مورد نظرتان را به هر فرم و شکلی که تمایل دارید تغییر دهید.

البته تزریق ژل برای جوانسازی و رفع تیرگی و چین و چروک هم کاربرد خواهد داشت، که البته شما می توانید راه های مختلف را تنها با مشورت پزشک معالج خود انتخاب کنید. بهتر است که برای انجام این فعالیت  اطلاعات کامل را از افراد آگاه کسب نمایید.

چه راه هایی برای جوانسازی واژن وجود دارد

جوانسازی واژنَ
جوانسازی واژنَ

از قدیم الایام تاکنون یکی از مسایلی که همواره بانوان با آن سروکار دارند، حفظ سلامت واژن بوده است. بهتر است که راه‌ های متعددی را بشناسید و آنچه را که برای شما گزینه بهتری به شمار می‌ آید را انجام دهید.

روش های سنتی و استفاده از کرم‌ های مختلف می‌ تواند برای درمان موقت و جوانسازی موضعی واژن موثر واقع گردد، اما باید بدانید که اثر آنها طولانی مدت نخواهد بود و حالت اولیه به سرعت باز می گردد.

اگر شما بتوانید رژیم غذایی خود را اصلاح کنید و ویتامین های مورد نیاز را به بدنتان برسانید، می ‌توانید به سلامت و شادابی ناحیه واژن خود کمک فراوانی کنید.

البته استفاده از ابزار و وسایل بهداشتی مرغوب و پوشیدن لباس زیر های مناسب نیز می‌ تواند در حفظ سلامتی ناحیه واژن موثر باشد.

اما اگر همه این عوامل در کنار یکدیگر نتیجه مثبتی نداشت شما می توانید از لیزر برای جوانسازی واژن استفاده کنید، که نه تنها می ‌تواند به جوانسازی واژن کمک فراوانی کند، بلکه ماندگاری آنها برای مدت زمان طولانی تری خواهد بود و می توانید برای تمدید آن با پزشک معالج خود مشورت کنید.

فواید استفاده از لیزر برای جوانسازی واژن

جوانسازی واژنَ
جوانسازی واژنَ

با وجود دستگاه های پیشرفته در دنیا بسیاری از عمل های جراحی به ویژه عمل های زیبایی، به صورت سرپایی و با کمترین عوارض انجام میشوند.

اگر شما هم در شمار کسانی قرار دارید که برای جوانسازی واژن به کلینیک های مختلف مراجعه می کنید، باید بدانید که لیزر بهترین و ساده ترین راه برای انجام جوان سازی واژن خواهد بود.

جوانسازی واژن با لیزر می تواند سلامت جسمانی شما را تضمین نماید و دوره نقاهت و مراقبت کوتاه‌ مدتی را نیاز خواهید داشت.

توجه داشته باشید که لیزرها کوچک ترین آسیبی به سطح پوست شما نمی رسانند و هرگونه عمل زیبایی را با کمترین درد و کمترین آسیب انجام خواهد داد.

همچنین شما می توانید در صورت بازگشت مجدد نقص مورد نظرتان مجدد از لیزرها استفاده کرده و ضمن پرداخت بهای مناسب نتیجه مطلوب را برای مدت زمان طولانی تری دریافت کنید.

مراقبت‌ بعد از جوانسازی واژن

جوانسازی واژنَ
جوانسازی واژنَ

به طور کلی همه عمل های زیبایی در یک چارچوب مشخص شده انجام میشوند. نحوه انجام جوان سازی واژن و تشخیص آن به عهده پزشک معالج است اما باید بدانید که هر روشی که برای انجام جوانسازی واژن انتخاب شود، نیاز به مراقبت های قبل و بعد از عمل خواهد داشت.

قطعاً مراقبت های بعد از عمل می توانند بر سلامت شما تاثیرات بیشتری داشته باشند، زیرا با رعایت آنها می توانید از اسیب های مختلف جلوگیری نمایید.

توجه داشته باشید که بعد از انجام لیزر از ترمیم کننده های مخصوص استفاده کنید و توجه کنید که از لباس های پلاستیکی و تنگ استفاده نکنید، زیرا استفاده از این لوازم بلافاصله بعد از لیزر می تواند باعث حساس شدن پوست ناحیه واژن شده و مشکلات متعدد مانند زخم و عفونت را برای شما به همراه داشته باشد.

با چند روز مراقبت ساده می توانید هر گونه آسیب احتمالی را برطرف سازید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر فرنوش کاشانی

پیج اینستاگرام دکتر فرنوش کاشانی

کانال آپارات دکتر فرنوش کاشانی

کانال نماشا دکتر فرنوش کاشانی

———————————————————–