سفید کردن واژن
سفید کردن واژن

در سال های اخیر پزشکان و متخصصان زیادی در سراسر دنیا به طور اختصاصی اقدام به انجام عمل های زیبایی کرده و توانسته اند با شیوه های درست و اصولی و به کارگیری دستگاه پیشرفته، هرگونه نقص در ظاهر جسمانی افراد را برطرف سازند.

یکی از عمل های زیبایی که در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است، جراحی زیبایی واژن می باشد، که در اصطلاحات پزشکی به آن لابیاپلاستی هم می ‌گویند.

جراحی زیبایی واژن برای برخی از افراد جنبه زیبایی داشته و برای دسته ‌ای دیگر می ‌تواند جنبه درمانی داشته باشد. در هر صورت جراحی زیبایی واژن می ‌تواند به زیبایی و بهبود شرایط جسمانی بانوان کمک زیادی کند.

گاهی ممکن است بر اثر عوامل ژنتیکی برخی از افراد در ناحیه واژن و لابیا، قسمت های اضافه و بزرگ شده داشته باشند که می توانند با استفاده از جراحی های مخصوص قسمت های اضافه را برطرف کرده و با زیباتر کردن جسم خود احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

دسته دیگری از بانوان ممکن است بر اثر چندین بارداری و انجام زایمان طبیعی دچار مشکل در قسمت واژن شوند، که می‌ توانند با یک عمل کوتاه و کاملا دقیق، اقدام به انجام جراحی زیبایی واژن کرده و هر آنچه را که برایشان مشکل‌آفرین است برطرف سازند.

راه های متعدد برای جراحی زیبایی واژن

اگر قصد انجام هر گونه تغییر و یا جراحی زیبایی واژن را دارید، به شما توصیه می ‌کنیم که برای انجام این کار به پزشکان، متخصص و مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید.

بهتر است که پیش از انجام هر نوع عمل زیبایی اطلاعات کاملی را در مورد آن کسب کنید و مشورت لازم را با پزشکان ماهر انجام دهید.

توجه داشته باشید که راه‌ های مختلفی برای انجام جراحی زیبایی واژن وجود دارد که می ‌توانید با توجه به شرایط جسمانی خود و میزان بودجه ‌ای که در اختیار دارید بهترین آنها را انتخاب کنید.

لازم است بدانید که انتخاب روش مناسب برای انجام عمل جراحی واژن، بر عهده پزشک معالج شما می باشد که حتماً باید به توصیه های آن عمل کرده تا بتوانید نتیجه مطلوب را کسب کنید.

در سال‌ های گذشته انجام جراحی زیبایی واژن با استفاده از روش‌ های کلاسیک انجام می‌ شد و پزشکان به صورت جراحی های پیشرفته و با انجام فرآیند بی حسی و یا بیهوشی این عمل را برای بانوان انجام می ‌دادند.

اما با گسترش و توسعه علم و فناوری، دستگاه‌ ها و لیزرهایی به بازار آمدند که می ‌توانند با کمترین خطر و کمترین عوارض جراحی زیبایی واژن را برای افراد انجام دهند. پزشکان می توانند با در اختیار داشتن این نوع لیزرها و با یک بی حسی موضعی عمل زیبایی واژن را برای افراد انجام دهند و نتیجه دلخواه را با کمترین خطر حاصل نمایند.

جراحی زیبایی واژن برای چه کسانی خطرناک است؟

بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که انجام هر گونه جراحی زیبایی واژن ممکن است بی خطر بوده و مراقبت ‌های خاصی را نیاز نداشته باشد. اما باید بدانید که پیش از انجام جراحی واژن باید به مطب دکتر فرنوش کاشانی مراجعه کرده و راهنمایی لازم را از آنها دریافت نمایید.

باید بدانید که انجام جراحی زیبایی واژن برای چه کسانی دارای محدودیت است و در صورت داشتن هرگونه محدودیت باید از انجام این عمل صرف نظر کنید. انجام هر نوع جراحی زیبایی واژن برای بانوان باردار ممکن است خطر آفرین باشد.

توجه داشته باشید که عمل لابیاپلاستی با هر شیوه ای که انجام شود ممکن است تاثیرات منفی بر جنین داشته باشد و می تواند مادر را دچار تغییرات هورمونی خطرناک کرده و دوران بارداری خطر آفرینی را برای مادر فراهم سازد.

بهتر است انجام هر نوع جراحی زیبایی واژن را به دوره پس از بارداری و ترجیحاً اتمام شیردهی موکول کنید.

توجه داشته باشید که انجام هر نوع جراحی زیبایی واژن محدودیت سنی دارد و شما در سن کمتر از ۲۰ سال نمی توانید چنین عمل‌ هایی را انجام دهید.

پزشکان توصیه می ‌کنند که بانوان بالای ۵۰ و ۶۰ سال هم از انجام این نوع جراحی صرف ‌نظر کند، زیرا ممکن است نحوه بازسازی زخم های آن به کندی پیش رفته و مشکلات جدی‌ تری را در ناحیه واژن تجربه نمایند.

وجود بیماری‌ های مختلف مانند زگیل تناسلی و یا تبخال تناسلی باعث میشود که بانوان نتوانند هیچ نوع عمل زیبایی را در ناحیه واژن انجام دهند.

اگر پزشک معالج چنین عارضه ای را در ناحیه واژن مشاهده کند، عمل را به زمان دیگری موکول کرده و تا بهبود کامل چنین عارضه‌ ای به شما توصیه می ‌کند که هرگز عمل ‌های زیبایی را در ناحیه واژن انجام ندهید.

بسیاری از بانوان تمایل دارند تا برای زیباتر کردن جسم خود عمل های زیبایی را در نواحی مختلف انجام دهند، اما باید بدانید که دستگاه تناسلی در شمار نقاط حساس بدن قرار دارد و اگر اقدام به انجام عمل های زیبایی می کنید، باید نسبت به سلامتی این ناحیه اطمینان کامل داشته باشید.

وجود هر نوع عفونت و زخم در واژن باعث میشود که احتمال آسیب های جدی تر پس از عمل های زیبایی برای شما افزایش پیدا کند و ممکن است دچار آسیب ‌های جبران ‌ناپذیری شوید. بهتر است که در صورت بروز هر گونه عفونت و زخم در ناحیه واژن، زمان انجام جراحی‌ زیبایی واژن را به زمان دیگری موکول کنید.

مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن

بسیاری از متخصصان و پزشکان همواره تاکید دارند که پس از انجام جراحی های درمانی و زیبایی، مراقبت ‌های توصیه شده را به طور کامل تا روند بهبود ادامه دهید. توجه داشته باشید که اگر بتوانید به خوبی دوره نقاهت پس از عمل را طی کنید، قطعا مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد.

برخی از نقاط بدن مانند واژن حساسیت بیشتری نسبت به دیگر قسمت ها دارد و هر عمل زیبایی و درمانی که در این ناحیه انجام شود، مستلزم مراقبت های فراوان و کاملا اصولی می باشد.

جراحی زیبایی واژن می تواند باعث حساس تر شدن این منطقه شود و شما باید کلیه مراقبت ها را مو به ‌مو و طبق گفته پزشکان انجام دهید، تا بتوانید از آسیب‌ های بعدی جلوگیری نمایید.

انجام جراحی زیبایی واژن ممکن است چندین بخیه به همراه داشته باشد که شما باید تا خوب شدن بخیه ها، مراقبت ها را با جزئیات کامل انجام دهید.

لذا بهتر است که بهداشت فردی را رعایت کرده و اگر دارویی را برای بهبود سریع تر برای شما تجویز می کنند در زمان مشخص شده و با مقادیر معین مصرف نمایید.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر فرنوش کاشانی

پیج اینستاگرام دکتر فرنوش کاشانی

کانال آپارات دکتر فرنوش کاشانی

کانال نماشا دکتر فرنوش کاشانی

———————————————————–