تنگ کردن واژن

امروزه بسیاری از بانوان تمایل دارند تا با افزایش سن نقص های مختلف جسمانی خود را با استفاده از عمل های زیبایی مربوطه برطرف سازند.

یکی از مهمترین دغدغه هایی که افراد به ویژه بانوان پس از زایمان و یا افزایش سنبرایشان به وجود می آید مربوط به سلامت و زیبایی واژن میباشد.

قطعا بر طرف کردن هرگونه نقص برای افراد از مهم‌ترین عوامل به شمار می‌آید، اما اگر ننقص در اندامه ای حیاتی مانند واژن باشد، باید با روش‌های کاملاً اصولی و استاندارد این فرایند اجرا شود.

تنگ کردن واژن برای بانوان تنها جنبه زیبایی نخواهد داشت و می‌تواند از بروز بیماری‌های مختلف و آسیب‌های دیگر جلوگیری نمایند.

افتادگی و شل شدن واژن می‌تواند علاوه بر زیبایی، بر اعتماد به نفس اشخاص تأثیرگذار باشد، که البته می توانید با استفاده از روش های ساده تنگ کردن واژن را به درستی به انجام رسانده و نتیجه دلخواه را کسب نمایید.

تنگ کردن واژن برای چه کسانی و با چه شرایط جسمانی کاربرد خواهد داشت

بسیاری از بانوانی که برای تنگ کردن و جوانسازی واژن به مراکز مربوطه مراجعه می‌ کنند، ابتدا از ظاهر نا زیبای این منطقه شکایت دارند و سعی دارند که با کمترین هزینه و کمترین زحمت روش های مختلف را انجام داده که بتوانند با تنگ کردن واژن مشکلات به وجود آمده را برطرف سازند.

توجه داشته باشید که پزشکانی که برای انجام این فعالیت تخصص دارند، ابتدا سلامت و شرایط جسمانی افراد را مورد بررسی قرار می‌ دهند، البته این روند برای کسانی که زایمان طبیعی را تجربه کرده‌اند بدون هیچگونه مشکل انجام خواهد شد اما افرادی که محدودیت‌های سنی و یا جسمانی خاصی دارند باید تحت نظر پزشک قرار گرفته و تشخیص درست را از پزشکان مربوطه دریافت نماید.

چند راه حل برای تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن

با گسترش علم و وجود دستگاه ها و لیزر های پیشرفته، انجام جراحی های مختلف و حساس نیز با سهولت بیشتری همراه شده است.

اگرفردی برای تنگ کردن واژن به مراکز مربوطه و معتبر مراجعه کند، متوجه خواهد شد که برای برای انجام این فرایند نیاز به جراحی های گسترده و یا بیهوشی نخواهند داشت.

مراکز مربوطه برای تنگ کردن واژن از لیزرهای پیشرفته استفاده می‌کنند، و می‌توانند برای تنگ کردن واژن از بی حسی های موضعی استفاده کرده و روند کار را با لیزر ها به صورت اتوماتیک انجام دهند.

استفاده از لیزرهای مختلف برای تنگ کردن واژن می ‌تواند آسیب‌ های احتمالی را به حداقل برساند.

حین انجام روند تنگ کردن واژن ممکن است زخم های متعددی ایجاد شوند که با روش های درست و مراقبت قبل و بعد از این روند بهبود خواهند یافت.

به همین دلیل است که بسیاری از افراد بدون هیچ‌ گونه ترس و نگرانی برای تنگ کردن واژن به مراکز مربوطه و پزشکان معتبر مراجعه می کنند.

نکات مهم برای بعد از تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن

اگر قصد انجام عمل های زیبایی در ناحیه واژن را دارید، به شما توصیه می کنیم که پیش از اقدام اطلاعات کاملی در مورد این مسئله را کسب نمایید تا بتوانید پزشکان و مراکز معتبر را برای انجام این فرایند انتخاب نمایید.

برای تنگ کردن واژن باید مراقبت های خاصی را پیش از عمل و پس از عمل به خوبی رعایت کنید، تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را با سهولت کسب نمایید.

قطعاً مراقبت های پس از عمل بسیار حیاتی و الزامی می ‌باشند که پزشکان آنها را به صورت دقیق برای شما توضیح داده و سلامت شما مستلزم رعایت همین نکات کلیدی خواهد بود.

پس از آنکه روند انجام تنگ کردن واژن با استفاده از دستگاه ها و لیزر های مخصوص انجام پذیرفت، شما باید تصیه پزشک را به طور کامل رعایت کرده و با رعایت اصول بهداشتی از هرگونه آسیب، عفونت و زخم جلوگیری نمایید.

سن مناسب برای تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای حفظ سلامت خود و افزایش اعتماد به نفسشان عمل های زیبایی مختلف را انجام داده تا بتواند هرگونه نقص و آسیب را از خود دور نمایند.

یکی از عمل هایی که در بین خانم ها از محبوبیت ویژه‌ ای برخوردار است، فرایند تنگ کردن واژن می باشد.

تنگ کردن واژن با استفاده از دستگاه های پیشرفته و یا به صورت جراحی‌ های مختلف انجام می پذیرد.

برای تنگ کردن واژن زمان خاص و محدودیتی وجود نخواهد داشت، اما باید همواره توجه داشته باشید که اقدام به تنگ کردن واژن پیش از بارداری و دوران شیردهی کار مناسبی نخواهد بود.

قطعا با زایمان طبیعی آسیب های شما بیشتر از قبل نمایان میشود و بهتر است که برای تنگ کردن واژن باردار نباشید، همچنین دوره قاعدگی خود را کاملاً به اتمام رسانده باشید، با این شرایط هیچ گونه خطری سلامت شما را تهدید نخواهد کرد و می توانید با آرامش و با سهولت تنگ کردن واژن و مراقبت های پس از آن را به انجام برسانید.

بهترین پزشک برای تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن

بهتر است که برای انجام عمل های زیبایی مختلف به ویژه تنگ کردن واژن، با پزشک زنان مشورت کرده و اطلاعات کامل را از متخصصین دریافت نمایید.

همه افراد آگاهی کامل نسبت به شرایط جسمانی خود نخواهند داشت و می توانند با یک معاینه ساده و مشورت با افراد آگاه اطلاعات کاملی در مورد شرایط و نقص های جسمانی خود کسب کرده و سپس اقدام به انتخاب روش درست برای تنگ کردن واژن نمایند.

پزشک زنان می‌تواند با یک بررسی اجمالی سلامت جسمانی شما را تضمین و یا رد نماید، که قطعاً می ‌تواند به سلامت شما کمک شایانی کند.

توجه داشته باشید که برای انجام چنین عمل ‌هایی هرگز نباید به مراکز نا معتبر مراجعه کنید، زیرا می توانند سلامت جسمانی شما را به خطر انداخته و آسیب‌ های جبران‌ ناپذیری را به همراه داشته باشند.

آیا تنگ کردن واژن با لیزر موجب نازایی میشود؟

تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن

بسیاری از افراد تصور دارند که استفاده از لیزرهای مختلف می‌ توانند آسیب های  گوناگونی را برای جسم آنها به وجود آورند.

لازم است بدانید که لیزر ها هیچگونه خطری برای سلامت افراد ندارند و به گونه ای طراحی و ساخته میشوند که عملکرد آنها می ‌تواند سلامت جسمانی افراد را تضمین نماید و اشعه آنها هیچگونه ضرری برای سلامت شما نداشته و در درازمدت نیز شاهد آسیب ‌های مختلف نخواهید بود.

قطعاً بهترین روش برای تنگ کردن واژن استفاده از لیزرهایی است که می‌ توانند با کمترین درد و کمترین آسیب شما را به نتیجه دلخواهتان برسانند.

لیزر ها به گونه‌ ای طراحی می‌ شوند که ضمن استفاده از آنها دچار آسیب های گوناگون نخواهید شد و این فرآیند با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است که حین استفاده از لیزرهای مختلف برای تنگ کردن واژن نیاز به بیهوشی نخواهید داشت و می ‌توان گفت این عملکرد کاملاً سرپایی و آسان خواهد بود.

به طور کلی تنگ کردن واژن هیچ‌ گونه منافاتی با سلامت افراد نخواهد داشت، این فرایند حتی اگر با روش های سنتی هم انجام شود خطری برای افراد نداشته و البته باید بدانید که این عمل ماندگار نخواهد بود.

برای تنگ کردن واژن بهتر است که از دستگاه‌های پیشرفته و لیزرهایی استفاده کنید که توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرند، اینگونه می توانید نتیجه دلخواهتان را طی مدت زمان طولانی حفظ نمایید.

———————————————————–

پیج اینستاگرام دکتر فرنوش کاشانی

کانال آپارات دکتر فرنوش کاشانی

کانال نماشا دکتر فرنوش کاشانی

———————————————————–