تزریق چربی به نقطه جی

شناخت اندام های حساس بدن می تواند به سلامت روانی شما کمک فراوانی کند. یکی از مهم‌ت رین و حساس ‌ترین نواحی بدن بانوان قسمت واژن می باشد، که از چندین بخش متعدد تشکیل میشود.

داشتن اطلاعات کامل درباره نواحی مختلف واژن می‌ تواند به همه بانوان کمک فراوانی کند تا بتوانند از لذت های زندگی به خوبی بهره مند شوند.

قطعاً یکی از حساس‌ ترین نقاطی که در ناحیه واژن وجود دارد نقطه جی می باشد.

نقطه جی را معمولاً به عنوان نقطه لذت بانوان می ‌شناسند اما علاوه بر این مسئله نقطه‌ جی نوعی مسکن طبیعی به شمار می ‌آید که می‌ تواند آستانه درد بانوان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد.

نقطه جی هنگام برقراری رابطه و هنگام زایمان طبیعی کاربرد فراوانی خواهد داشت که می‌ تواند به سلامت شما کمک کرده و علاوه بر لذت حین رابطه به کاهش درد موقع زایمان طبیعی کمک فراوانی می‌ کند، به گونه ‌ای که هیچ عضو دیگری در بدن نمی تواند جایگزین نقطه‌ جی باشد.

علت تزریق چربی به نقطه جی

بعضی از افراد تمایل دارند تا برای حساس تر کردن نقطه جی، حجم آن ا را افزایش دهند تا بتوانند با تحریک‌ پذیری بیشتر لذت بالاتری از رابطه زناشویی تجربه نمایند. اما باید بدانید که تزریق ژل و چربی به نقطه جی فقط برای این امر نخواهد بود.

با افزایش سن بخشی از بدن دچار افتادگی و پیری میشود که می ‌تواند دیگر ارگان ها و همه احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر شما تمایل دارید که تحریک پذیری واژن را به حداکثر برسانید، می توانید با تزریق چربی به نقطه جی این فرایند را به درستی به انجام رسانده و نتیجه دلخواه را کسب خواهید کرد.

فرایند تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

اگر قصد تزریق چربی به نقطه جی را دارید، به شما توصیه می ‌کنیم که برای انجام این فرآیند به مراکز درمانی و کلینیک های معتبر و شناخته شده مراجعه کنید و تزریق چربی به نقطه جی را فقط به دست پزشکان و متخصصان ماهر بسپارید.

هرگونه خطا و نقص در روند تزریق چربی به نقطه جی می تواند برای مدت زمان طولانی شما را دچار آسیب‌ های خطرناک کند.

توجه داشته باشید که تزریق چربی به نقطه جی در شمار عمل ‌های زیبایی قرار می‌ گیرد و متخصصان می‌ توانند با شناسایی منطقه دقیق نقطه جی، حجم مشخصی از چربی را به آن تزریق نمایند و شما را به نتیجه مطلوبتان می رسانند.

میزان درد و عوارض تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

لازم است بدانید که تزریق چربی به نقطه جی با روش های کاملا اصولی انجام می پذیرد. این فرآیند در شمار امور پزشکی قرار دارد و متخصصان تزریق چربی به نقطه جی را با تبحر، ظرافت و دقت فراوان انجام خواهند داد.

باید بدانید، چربی که به نقطه جی تزریق م‌شود از چربی بدن خود شما خواهد بود و از این بابت جای هیچ نوع نگرانی نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که تزریق و تقویت نقطه‌ جی کاملا بدون درد می باشد و نیازی به بیهوشی نخواهد داشت و با یک بی حسی موضعی کوتاه مدت می توانند این فرایند را انجام دهند. بعد از انجام تزریق چربی به نقطه جی هرگز احساس درد و حس ناخوشایندی را تجربه نخواهید کرد.

ماندگاری چربی تزریق شده به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

اگر برای تزریق چربی به نقطه جی به مراکز مربوطه مراجعه کنید، متخصصانی که این فرایند را انجام می‌ دهند اطلاعات کامل و جامعی را در مورد این عمل در اختیار شما قرار خواهند داد و شما می توانید مطابق با نیاز خود آنجا که می پسندید انتخاب کنید.

باید بدانید که تزریق چربی به صورت موقت یا دائمی انجام می ‌پذیرد که مدت ماندگاری آنها با یکدیگر تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

معمولاً اگر چربی موقت را به نقطه جی تزریق کنید ماندگاری آن قطعاً کمتر از یکسال خواهد، اما تزریق نیمه موقت و دائمی چربی به نقطه جی ماندگاری بالای ۳ تا ۵ سال خواهند داشت که شما می توانید مطابق با شرایط جسمانی خود هر کدام از آنها را که مد نظر دارید انتخاب کنید.

مراقبت های قبل از تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

قبل از انجام هر گونه عمل و جراحی باید شرایط جسمانی فعلی خود را برای پزشکان و متخصصان به طور کامل توضیح دهید و از نوع دارو هایی که مصرف می ‌کنید باید مطلع باشند.

توجه داشته باشید که هرگونه مشکل در ناحیه واژن مانند عفونت می‌ تواند مانعی برای تزریق چربی شود و باید پیش از انجام تزریق چربی به نقطه جی ازسلامت جسمانی خود به طور کامل مطمئن شوید و در صورت لزوم و با توجه به تشخیص پزشک معالج آزمایش‌ های مربوطه را قبل از تزریق ژل به نقطه جی انجام دهید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

به طور کلی عمل‌ های زیبایی پیش از شروع و پس از اتمام کار به مراقبت‌ های خاصی نیاز دارند.

رعایت اصول ذکر شده توسط متخصصین باعث میشود که نتیجه مطلوب به‌ دست آید. اگر شما میزان مشخص شده از چربی را به نقطه جی تزریق کنید، باید مراقبت‌های لازم را انجام دهید تا بتوانید از بروز آسیب های بعد از عمل جلوگیری نمایید..

قطعاً باید از هرگونه رابطه و نزدیکی طی ۲ الی ۳ روز جلوگیری کنید، این ناحیه را ماساژ ندهید و از شوینده های تند و عطری استفاده نکنید.

هتر است که برای شستشوی ناحیه واژن از آب ملایم استفاده شود، زیرا همین عوامل کوچک در کنار یکدیگر می‌ توانند باعث بروز آسیب به محل تزریق شده وعدم رعایت آنها ممکن است در نتیجه نهایی تاثیر منفی داشته باشد.

تزریق چربی به نقطه جی برای چه کسانی مناسب نیست؟

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

قطعاً تزریق چربی به نقطه جی برای افزایش لذت و بهبود ارگاسم بانوان خواهد بود، به همین دلیل باید شرایطی فراهم باشد تا این عمل بدون هیچ گونه نقص و خطر به انجام برسد.

قطعاً تزریق چربی به نقطه جی برای خانم های باردار ممنوعیت خواهد داشت و نمی توانند تا پایان بارداری و پس از بهبود کامل تزریق چربی به نقطه جی را انجام دهند.

از طرف دیگر اگر دچار عفونت واژن هستید بهتر است که از تزریق چربی به نقطه جی جداً خودداری نمایید، زیرا میتواند باعث عفونت در نقطه جی شده و آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

به طور کلی بهتر است که در دوران بارداری و شیردهی از تزریق چربی به نواحی مختلف بدنتان جلوگیری نمایید.

افرادی هم که در حال استفاده از داروهای رقیق کننده خون و داروهای ضد جوش هستند بهتر است که این مسئله را با پزشک معالج خود در میان گذاشته و در صورت لزوم آنها را موقتا قطع نمایند.

هزینه تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

زمانی که برای دریافت خدمات درمانی، بهداشتی و پزشکی به مراکز مربوطه مراجعه می‌ کنید قطعاً باید هزینه ‌ای را بابت خدمات دریافت پرداخت می نمایید، اگر این خدمات درمانی باشند بیمه بخشی از آنها را پرداخت خواهد کرد اما اگر این فرایند صرفاً جهت زیبایی باشد، بیمه‌ نیز هزینه‌ ای بابت این عمل پرداخت نخواهد کرد.

اگر شما اقدام به تزریق چربی به نقطه جی کرده اید، باید بدانید که هزینه هایی که برای شما در نظر می ‌گیرند مطابق با موادی است که برای تزریق استفاده میشود، البته پزشکی که برای این کار انتخاب میشود و یا کلینیکی که مراجعه می ‌کنید تعیین کننده هزینه ها خواهند بود.

شما می توانید برای تزریق چربی به نقطه جی همه جوانب را به طور کامل مورد سنجش قرار دهید سپس اقدام به تزریق چربی به نقطه جی و دیگر نواحی کنید.

فواید تزریق چربی به نقطه جی

تزریق چربی به نقطه جی
تزریق چربی به نقطه جی

یکی از مهم‌ ترین و حساس‌ ترین نقاط جنسی بانوان، نقطه جی بوده که در قسمت بالایی واژن قرار می گیرد.

بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای درک بهتر لذت جنسی همواره نقطه جی را با استفاده از تزریق ژل و چربی حساس تر کرده و حجم آن را نیز بزرگ تر نمایند.

روش‌ های مختلفی برای تزریق چربی به نقطه جی وجود دارد، و انتخاب روش کاربردی بر عهده پزشکان و متخصصان مربوطه خواهد بود.

تزریق چربی به نقطه جی می تواند ارگاسم بانوان را آسان‌ تر کرده و به راحتی تحریک پذیر خواهد بود.

اما متخصصان با توجه به نیاز افراد هنگام تزریق چربی به نقطه جی، ماندگاری تزریق چربی را بر اساس زمان‌ بندی مشخصی انجام می دهند.

به عنوان مثال تزریق چربی به نقطه جی می تواند به صورت موقتی، دائمی و یا نیمه موقت باشد.

اگر برای تزریق چربی به نقطه جی روش موقت را انتخاب کنید ماندگاری آن حدود سه ماه تا یک سال خواهد بود، اما در روش نیمه موقت که کاربرد بیشتری دارد و بسیاری از افراد این روش را ترجیح می‌ دهند معمولا اثر تزریق تا ۵ سال تضمینی خواهد بود.

اگر برای تزریق چربی به نقطه جی به مراکز درمانی مراجعه کنید، و روش دائمی را انتخاب کنید اطمینان خواهید داشت که تاثیر آن تا ۵ سال بدون تغییر باقی خواهد ماند و حدوداً تا ۱۰ سال ممکن است نیاز به تمدید و تزریق مجدد نداشته باشید.

در هر صورت باید بدانید که متخصصان برای تزریق به نقطه جی معمولاً هم از چربی و هم از ژل استفاده می کنند که چربی به دلیل سازگاری بیشتری که با بدن افراد دارد متقاضیان زیادی داشته و مورد تایید پزشکان نیز می باشد.

اگر قصد انجام تزریق چربی به نقطه جی را دارید ابتدا به پزشکان مراجعه کرده و معاینات و آزمایشات تکمیلی را انجام دهید متخصصان به شما اطمینان می دهند که فاقد هرگونه مشکل هستید و می توانید به راحتی تزریق نقطه جی را نیز انجام دهید.

رعایت نکات ذکر شده می تواند علاوه بر حفظ سلامت فرد از بروز آسیب ها و مشکلات جانبی جلوگیری نماید.

پزشکان برای تزریق چربی به نقطه جی از سوزن‌ های بسیار نازک استفاده می‌ کنند و متخصصان این عملیات را در فضای کاملا استریل انجام خواهند داد.

معمولاً برای تزریق به نقاط مختلف بدن از چربی های احشایی شخص استفاده می‌ کنند، زیرا با بدن سازگاری کامل داشته و اثر آن طولانی مدت بوده و ماندگاری زیادی خواهد داشت.

البته اگر شما تزریق چربی به نقطه جی را با روش دائمی انتخاب کنید قطعاً اثربخشی آن طولانی مدت بوده و نیاز به مراقبت خاص و تمدید در کوتاه مدت نخواهد داشت.

در هر صورت باید بدانید که تزریق چربی به نقطه جی با هر روشی که انجام شود حساسیت بسیار بالایی داشته و حتماً باید طبق قوانین و اصول خاصی تزریق شود، به همین دلیل است که همواره به شما توصیه می کنیم برای انجام فرآیند تزریق چربی به نقطه جی به پزشکانی مراجعه کنید که در این کار تخصص و تبحر کافی داشته باشند.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر فرنوش کاشانی

پیج اینستاگرام دکتر فرنوش کاشانی

کانال آپارات دکتر فرنوش کاشانی

کانال نماشا دکتر فرنوش کاشانی

———————————————————–